Perpetuum mobile - Tomasz Winiarski

3 miesiące temu

Galeria Koszarowa 19 zaprasza na wernisaż. Spotykamy się w środę 22 lutego o 12.00.

Tomasz Winiarski | urodzony w 1982 roku. W latach 2003-2008 studiował na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Pracę dyplomową zrealizował w Pracowni Wklęsłodruku. Zajmuje się grafiką warsztatową, zwłaszcza mezzotintą, akwafortą i akwatintą. Laureat wyróżnień w konkursach IMPRINT (2008) i Biennale Grafiki Caixanova w Ourense (2008), a także nagrody głównej Atlante IV International Awards Riveira, A Coruña (2013).

Od 2006 roku pracuje na stanowisku asystenta w Pracowni Wklęsłodruku prowadzonej przez profesora Henryka Ożoga.

Tomasz Winiarski Perpetuum mobile LII mezzotinta 100x120