SILESIA BAZAAR Dizajn vol.3 w ramach 4 Design Days – weekend z dizajnem w Katowickim MCK

7 miesięcy temu

W weekend 18-19 lutego katowickie Międzynarodowe Centrum Kongresowe zamieni się w świątynię dizajnu i architektury. To za sprawą największego w Polsce wydarzenia w branży projektowania – 4 Design Days. Imprezie towarzyszą targi niezależnego dizajnu SILESIA BAZAAR Dizajn, które odbywają się po raz trzeci.

Przy okazji trzeciej edycji SILESIA BAZAAR Dizajn pojawi się kilkadziesiąt firm. Wśród wystawionych produktów spotkać będzie można ekologiczne torby na zakupy, niebanalne meble, przedmioty z naturalnego drewna – miski, deski, pojemniki, biżuterię wykonaną przy pomocy druku 3D, autorskie ilustracje i plakaty, czy wyposażenie wnętrz „z odzysku” – poddane renowacji lampy fabryczne lub dekoracje tworzone w nurcie upcyklingu. Podobnie, jak przy okazji poprzednich targów przewidziano strefę dla wyjątkowych kolekcji modowych. Zapewniono również miejsce dla młodych projektantów z partnerskich uczelni – ASP w Katowicach i Szkoły Form i Przestrzeni KSA.

Więcej informacji na silesiabazaar.pl/dizajn.

silesia bazar