Design jest dla Ciebie — do zobaczenia w MCK w Katowicach

2 miesiące temu

Zobaczycie piękne meble i sprytne elementy wyposażenia wnętrz, ale również filmy, naczynia, produkty interaktywne i medyczne, materiały edukacyjne oraz infografiki. Dowiecie się między innymi jak zdrowiej jeść, zbudować dom z kostek słomy oraz pożegnacie wiele mitów dotyczących krwiodawstwa.

Projekty powstały we współpracy z m.in ; Cohabitatem, Dobroteką, Fundacją Wiemy Co Jemy, Meblami Halupczok, Wampiriadą. Swoje prace pokażą studenci Wzornictwa ASP w Katowicach: Iwona Szymańska, Joanna Pastusińska, Magdalena Tutak, Julian Malik, Małgorzata Romanowska, Klaudia Gołaszczyk, Agata Gancarczyk, Kinga Pawlik, Julianna Zych, Jakub Sojka, Magdalena Przybycień, Wojciech Biegus i Radosław Janowski.

dizajnjestdlaciebie