I Dnii Arteterapii i Muzykoterapii w Katowicach

2 miesiące temu

Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego, Akademia Sztuk Pięknych oraz Uniwersytet Śląski – Wydział Pedagogiki i Psychologii mają zaszczyt zaprosić do udziału w I Dniach Katowickiej Arteterapii i Muzykoterapii Kolor i dźwięk w działaniach terapeutycznych, które odbędą się 24 lutego 2017 r. w Bibliotece Śląskiej (Plac Rady Europy 1, Katowice).

Arteterapia to elitarny, interdyscyplinarny kierunek, który połączył największe śląskie uczelnie. Stanowi doskonałą ofertę dla tych, którzy chcą uzyskać interdyscyplinarne artystyczne oraz humanistyczno-społeczne wykształcenie, by umiejętnie posługiwać się profesjonalnym językiem sztuki w szeroko pojętej terapii i wsparciu rozwoju.

Na uczestników wydarzenia czekać będą wykłady, wystawa, pokazy artystyczne i filmowe oraz promocja książki. Zapraszamy do udziału w ciekawych warsztatach tematycznych.

Szczegółowe informacje tutaj.

arte afisz