Bezpłatna konferencja dla nauczycieli

12 miesięcy temu

Czy kilkuetapowy egzamin wstępny daje szansę zaprezentować swoje umiejętności? Jaka jest specyfika egzaminów na poszczególnych kierunkach? Jakie błędy najczęściej popełniają młodzi ludzie w czasie egzaminów wstępnych?

Po kilku latach nauki większość uczniów stanie przed koniecznością potwierdzenia umiejętności rozwijanych pod Państwa opieką. Jednym z ważniejszych testów może być egzamin wstępny na wyższą uczelnię. Pragniemy Państwa zaprosić do udziału w konferencji i panelu dyskusyjnym, poświęconym zagadnieniom związanym z tym ważnym etapem sprawdzianu umiejętności.

Podczas spotkania nie tylko postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania, co – mamy nadzieję – pozwoli rzetelnie przygotować podopiecznych do tego sprawdzianu kompetencji adekwatnie do wybieranego kierunku, ale i chętnie wysłuchamy Państwa sugestii.

W spotkaniach wezmą udział doświadczeni wykładowcy ASP w Katowicach, członkowie komisji rekrutacyjnych w ubiegłych latach.
Udział w konferencji jest bezpłatny i zostanie potwierdzony stosownym certyfikatem.

Konferencja odbędzie się 24 lutego. Prosimy o rezerwacje miejsc do 16 lutego.

egzamin bez problemu bezpłatna konferencja na ASP
1 newsletter egzamin