Biennale Grafiki Studenckiej - nagroda dla absolwentki ASP w Katowicach

Monika Sojka, absolwentka ASP w Katowicach, otrzymała Nagrodę nagroda Rektora ASP we Wrocławiu.

Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano także prace, których autorami są studenci ASP w Katowicach: Lena Achtelik
Anna Aderek
Marta Bełkot
Dagmara Cieślica
Michał Cygan
Sylwia Hajdus
Mateusz Kokot
Łukasz Koniuszy
Karolina Lefek
Marta Mączka
Maja Różycka
Monika Sojka
Danuta Tojka
Kaja Utkowska
Magdalena Wiśniewska.

Celem Biennale jest wyłonienie najciekawszych postaw twórczych spośród studiującej młodzieży i ułatwienie jej startu do dojrzałej kariery artystycznej. Do udziału zapraszamy studentów wszystkich uczelni plastycznych w Polsce oraz dyplomantów.

bgs