Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje spotkanie informacyjne w ramach projektu: Inkubator Innowacji Społecznych. CZAS NA STAŻ.

Każdy z Was, także działając jako grupa lub zrzeszenie, ma szanse uzyskać grant nawet do 100 000 zł na realizację własnego pomysłu związanego z tematem przechodzenia z uczelni na rynek pracy.

Spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek 13.12.2016 r. o godz. 16:00 w sali 133 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego – Katowice ul. Bankowa 12.
W konkursie o grant, jedną z wyróżnionych kategorii jest kategoria STUDENT.
Wnioski w ramach tej kategorii składać mogą zarówno studenci, jak i absolwenci, nauczyciele akademiccy, ale także organizacje studenckie!
W związku z tym Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu.
Zapisy na spotkanie prowadzone są przez adres e-mail m.rostanski@us.edu.pl a także pod numerem telefonu: 32 359 20 32.
Poniżej link do opisywanego wydarzenia: www.bk.us.edu.pl
ulotki projektu:
CNS ulotka OGÓLNA CNS ulotka KROKI