Jubileusz 200-lecia ASP w Krakowie - konkurs na film

W 2018 roku Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie będzie obchodzić jubileusz 200-lecia swojego istnienia. W związku z planowanymi obchodami ogłoszony został konkurs na wykonanie filmu jubileuszowego o krakowskiej Uczelni.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie ogłasza konkurs na film, dokument historyczny, przedstawiający w syntetycznej formie 200 lat historii krakowskiej ASP. Film maksymalnie 30 minutowy z obowiązkiem wersji skróconej do 20 minut.
Oferta powinna zawierać:
- koncepcję filmu
- jego plastyczną stylistykę
- określony rodzaj zastosowanej narracji czyli sposóbu opowiadania o historii Akademii.
Każdy z twórców powinien dołączyć do zgłoszenia przykład zrealizowanego filmu (fragment lub całość) o podobnym, historycznym charakterze.
Oferty pisemne należy składać do Biura Rektora i Kanclerza, Kraków, Plac Matejki 13 do 16 grudnia 2016 roku w godz. od 9.00 do 15.30.
Po przejrzeniu ofert, ASP w Krakowie zastrzega sobie prawo wyboru, z grona oferentów, osób do bezpośredniej rozmowy.
Rezultat postępowania konkursowego - autor wygranej propozycji zrealizuje film o ASP w Krakowie, którego koszt produkcji pokryje ASP w Krakowie.

Termin realizacji filmu: do 15 września 2018 roku.

KONKURS NA FILM O ASP

Formularz ofertowy