6. edycja konkursu o Nagrodę Artystyczną Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie

Wydział Malarstwa i Rysunku Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu ogłasza konkurs adresowany tylko do studentów i absolwentów kierunku malarstwo państwowych uczelni artystycznych w Polsce, które łączy tradycja i status prawny.

Nagroda Artystyczna Nowy Obraz/ Nowe Spojrzenie wynosi 10 000 złotych.

Od kilku lat przyznawana jest także nagroda Miejskiego Ośrodka Sztuki w Gorzowie Wlkp., która wynosi 3 000 zł.

Jury konkursu przyznaje też wyróżnienia honorowe w postaci udziału w wystawie konkursowej i nagród rzeczowych dla wszystkich osób nominowanych do Nagrody Artystycznej. W tym roku wystawa konkursowa odbędzie się w Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu.

Kalendarz konkursu oraz skład komisji konkursowej znajduje się ponizej:

Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie
PlakatN