Konkurs "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego"

Celem Konkursu jest szeroko pojęte promowanie idei organizowania i udziału w praktykach o wysokim walorze edukacyjnym.

To już III edycja Konkursu na Praktykodawcę Roku Województwa Śląskiego. W zeszłych latach przedstawiciele studentów, absolwentów, uczelni wyższych i władz miasta wspólnie wybrali i nagrodzili firmy, które realizują praktyki i staże o wysokim walorze edukacyjnym.

Jeśli miałeś okazję odbyć praktykę lub staż w organizacji, która troszczyła się o jakość jej organizacji lub jesteś pracownikiem firmy, która wypracowała godne naśladowania standardy organizacji praktyk i staży - to zgłoś ją do Konkursu!

Do Konkursu można zgłosić podmioty gospodarcze (firmy, organizacje, stowarzyszenia i inne instytucje funkcjonujące zgodnie z przepisami prawa polskiego) z województwa śląskiego, które organizują praktyki lub staże o wysokim standardzie oraz walorze edukacyjnym dla studentów.

Zgłoszenia firm należy wysyłać do 11 grudnia 2016 r. poprzez formularz on-line dostępny na stronie www.bk.us.edu.pl/wybierz-praktykodawce-roku-wojewodztwa-slaskiego

Więcej informacji Praktykodawca roku 2016

www.praktykodawca.us.edu.pl