Stypendium z wyboru - nasz student walczy o 5.000 zł

Nazywam się Aleksander Meryk. W tym roku rozpocząłem studia na nowym, niesamowitym i jedynym w swoim rodzaju kierunku: arteterapia. Stypendium chciałbym przeznaczyć na zakup instrumentów muzycznych- pianina cyfrowego oraz gitary, które będą mi pomocne, a w zasadzie niezbędne do pracy terapeutycznej zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi.

Studia prowadzone są przez 3 śląskie uczelnie: Akademię Muzyczną, Akademię Sztuk Pięknych i Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Brzmi ciekawie? Cóż..TAK WŁAŚNIE JEST!
A czym tak naprawdę jest arteterapia? Mówiąc najprościej- jest to działanie bazujące na dwóch równoważnych elementach: sztuce i terapii. Za pomocą przeróżnych działań artystycznych, zamierzam pomagać ludziom w tym aby czuli się lepiej sami ze sobą i szybciej dochodzili do zdrowia.

W Polsce jest to wciąż nowatorskie podejście do terapii, ale za granicą cieszy się niesamowitymi rezultatami! No i co ja właściwie tutaj robię? A w wolnych chwilach będę umilał czas sąsiadom rzewnymi balladami. Obiecuję i zapraszam na Śląsk!

I tak na zakończenie zapraszam do obejrzenia mojej produkcji filmowej (#duma). Poznacie historię dwóch gości z fatalną kondycją i jednej Gitarrry w pokrowcu. Dziękuję za głosy i wszelkie wsparcie!

Głosujemy tutaj.