Więcej światła!, konferencja

Projekt „Więcej światła!”, którego hasłem stały się słynne słowa umierającego poety Johanna Wolfganga von Goethe, jest próbą prezentacji fenomenu światła w działaniach artystycznych i sztuce współczesnej w oparciu o prace i działania artystów polskich (śląskich) i niemieckich.

Obok instalacji, warsztatów i audiowizualnego show, centralnym wydarzeniem projektu będzie konferencja „Meaning of Light”.

Piątek, 25 listopada, Raciborska 50, ASP w Katowicach
Sławomir Brzoska - "Instalacje architektoniczne i hermetyczne"
Robert Henke - „Meaning of Light”

przerwa

Jan Dybała - "Fotosynteza"
Dominika Błaszczyk - Światło w scenografii"

przerwa

dyskusja
prowadzenie Piotr Zawojski

Wydarzenie jest częścią festiwalu Ars Cameralis, więcej tutaj.

światło arsowe edited