IV edycja Przeglądu Portfolio See&Say

Na spotkanie z najlepszymi specjalistami w branży kreatywnej, między innymi dyrektorami kreatywnymi, grafikami, designerami, fotografami, czy copywriterami zostanie zaproszonych 150 początkujących twórców, którzy chcą zaprezentować swoje portfolio, skonsultować kierunek rozwoju, a także nawiązać kontakty z największymi autorytetami z przemysłów kreatywnych.

W ramach bezpłatnych konsultacji See&Say przewidziane są dla każdego cztery 15-minutowe konsultacje z wybranymi ekspertami. Czego mogą spodziewać się młodzi twórcy? Profesjonalnej informacji zwrotnej dotyczącej projektów, cennych rad, mentoringu, a nawet propozycji współpracy. W przeglądzie See&Say mogą brać udział wszyscy pełnoletni twórcy. Najlepsi eksperci w Polsce będą konsultować w 16 kategoriach kreatywnych: Graphic Design - Product Design – Ilustracja – Moda - Fotografia - Animacja/Video – Audio - Reklama - Copywriting - Creative Writing - PR - Event - Social Media – Technologia - Instalacja/Videoinstalacja – Gra

Uczestnicy mają szansę zdobyć szerszą publiczność, dzięki zaplanowanemu na 20 listopada wernisażowi wyróżnionych prac. Trafią one również do bazy talentów na stronie seesay.pl i będą promowane w branży. Najlepsi z najlepszych będą mogli bezpłatnie zgłosić swoje prace do Polskiego Konkursu Reklamy organizowanego przez KTR.

Więcej tutaj.