RPWiK zmienia nazwę i logo

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu ogłasza konkurs na nową nazwę oraz logo firmy. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat. Na propozycje organizatorzy czekają do 4 listopada.

Obecną nazwę odziedziczyliśmy jeszcze z czasów, gdy RPWiK było częścią należącego do skarbu państwa Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Katowicach. Po przejęciu przez miasto naszej firmy, zostawiliśmy starą nazwę i logo – tłumaczy Magdalena Pochwalska, prezes RPWiK S.A w Sosnowcu.

Każdy z uczestników konkursu może zgłosić trzy projekty logotypu oraz kolejne trzy propozycje nazwy. Za najlepszy projekt logotypu autor otrzyma tablet firmy Samsung, podobnie za zwycięską propozycję nazwy. – Nasza obecna nazwa nie należy do prostych, dlatego liczymy, że zmiana pozwoli na większą identyfikację mieszkańców z naszą firmą. Warto przypomnieć, że na tle innych przedsiębiorstw dostarczających wodę i odbierających ścieki w naszej konurbacji mamy najniższa cenę – mówi prezes Pochwalska. Uczestnicy mogą się również ograniczyć tylko do propozycji logotypu lub nazwy.

Prace należy przesłać na adres siedziby organizatora, czyli Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu Spółka Akcyjna, ul. Ostrogórska 43, 41-200 Sosnowiec lub doręczyć osobiście w terminie do 4 listopada 2016 r. (decyduje data wpływu) w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „konkurs na projekt logotypu i nazwy”.

Karta zgłoszeniowa, regulamin i pozostałe załączniki dostępne są tutaj.