Zgaga w kinie

Losy rodziny – matki, ojca i dziecka – pokazane są w sztuce Ewy Madeyskiej w krzywym zwierciadle sięgającym niejednokrotnie granic absurdu. Życie Zuzanny, która nosi imię po ukochanym psie swojego ojca, jest naznaczone tragedią od momentu narodzin, a nawet wcześniej, za sprawą rodzinnych korzeni.
"Zgaga"- spektakl w reżyserii Katarzyny Szyngiery to kolejna projekcja, którą pokażemy w ramach cyklu Interpretacje 360.
Zapraszamy w poniedziałek 17 października o 18.00. Wstęp bezpłatny.

Małe miasteczko gdzieś w Polsce, rodzina i jej ciemne tajemnice, Zuzanna i pies, Zuzanna i suka, Zuzanna suka... W retrospekcjach rozgrywających się w pamięci bohaterów poznajemy traumatyczne wydarzenia z ich przeszłości.

17 X 2016 | 18.00 | Sala kinowa ASP (ul. Raciborska 50) Ewa Madeyska: ZGAGA Reżyseria: Katarzyna Szyngiera Występują: Krzysztof Dracz, Ewa Skibińska, Maria Kania, Marta Ojrzyńska, Jolanta Olszewska

Zwiastun tutaj.

Zgaga