Zaprojektuj okładkę Magazynu "Teraz Polska"

Konkurs jest adresowany do studentów wyższych szkół artystycznych oraz wydziałów o profilu artystycznym innych szkół wyższych. Nagroda główna to publikacja zwycięskiego projektu w formie okładki kwartalnika „Teraz Polska” Nr 4/2016 oraz 2000 zł.

Temat projektu okładki powinien być zgodny z przesłaniem pisma, propagującego postawy pro-obywatelskie, nowoczesny patriotyzm oraz Polskę, jej gospodarkę, naukę i kulturę.

Nagrodą specjalną jest udział pracy w wystawie prezentowanej podczas innych wydarzeń Organizatora (m.in. podczas finału konkursu „Teraz Polska Promocja” oraz podczas Gali „Teraz Polska”) oraz prezentacja pracy za pośrednictwem strony internetowej Organizatora www.terazpolska.pl.

Więcej tutaj.