LAUGHTER w Warszawie

Cykl warsztatów, publicznych wydarzeń i dwudniowa konferencja poświęcone roli poczucia humoru w komunikacji, rozwiązywaniu problemów i konfliktów w Epoce Robotów.

„Laughter” obejmuje interdyscyplinarne prezentacje i warsztaty związane z komunikacją, interaktywnością, usługami, projektowaniem społecznym i graficznym, wzornictwem, projektowaniem wnętrz, a także psychologią, filozofią, historią i sztukami performatywnymi, włącznie z krótkimi klipami i filmami.

Konferencja organizowana jest przez Europejskie Stowarzyszenie Narodowych Instytutów Kultury (EUNIC) we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym (NinA), Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych (PJATK) i partnerami: Centrum Kopernika w Warszawie i Akademią Sztuk Pięknych (ASP) w Katowicach. Kuratorem wydarzenia jest Ewa Satalecka, przy wsparciu badawczym Agaty Szydłowskiej.

Więcej tutaj.

laughter logo