28 września - dyplomy do obrony

Film animowany, tyskie zjawy i Alicja w krainie snów - 3 różne dyplomy trójki studentów projektowania graficznego możemy zobaczyć 28 września w budynku przy ulicy Koszarowej. W tym samym czasie w budynku przy Raciborskiej 37 swoich dyplomów bronią studenci wzornictwa prezentując projekty ubrań i tkanin.

Projektowanie graficzne, I stopień stacjonarne
10.00   Lutek Agnieszka
Wieczorek Artur
Promotor: dr hab. B. Król, prof. ASP
Temat: "Ucho się urwało" - projekt filmu animowanego w technice animacji 3D. Recenzent: prof. M. Oslislo

Projektowanie graficzne, I stopień niestacjonarne - wieczorowe
12.00 Pikul Milena
Promotor: dr hab. B. Król, prof. ASP
Temat:  Alicja w krainie snów - animacja 2D.
Recenzent:  dr M. Starowicz

12.45  Czarnecka Barbara
Promotor: dr hab. D. Korzekwa
Temat: “Tyskie Zjawy” aplikacja odtwarzająca dawny wygląd miasta Tychy. (Porusza problem opuszczonych a następnie wyburzanych, często zabytkowych zabudowań).
Recenzent:  dr A. Sielska

Wzornictwo, budynek przy Raciborskiej 37
10.00-10.20
Pawlik Martyna II rok studia drugiego stopnia – stacjonarne Promotor: prof. Michał Kliś
Temat: Projekt ubrań oraz identyfikacji wizualnej w tworzeniu tożsamości marki Recenzent: dr Justyna Kucharczyk

10.20-10.40
Zubala Aleksandra
IV rok studia pierwszego stopnia – stacjonarne
Promotor: prof. Michał Kliś
Temat: Projekt tkanin dekoracyjnych inspirowanych legendami Siemianowic Śląskich.
Recenzent: dr Piotr Bąk