Młode Wilki 16 - rusza nabór

Festiwalu dźwięku i obrazu Młode Wilki 16 skierowany jest do studentów wyższych szkół plastycznych i muzycznych oraz niestudiujących osób do 25 roku życia, zainteresowanych zagadnieniami sztuki współczesnej. Sekcja "Młode Wilki 1/2" skierowana jest do uczniów szkół średnich.

Zgłaszać można projekty fantasmagoryczne, wystąpienia/koncerty, filmy eksperymentalne, video, performance, realizacje soundart'owe, rzeźby, instalacje - których istotnym elementem jest relacja pomiędzy dźwiękiem i obrazem lub formą przestrzenną. Cenimy pomysły utopijne i bezkompromisowe. Nie przyjmujemy videoklipów, zrealizowanych do muzyki popularnej ani realizacji komercyjnych.

Prace i propozycje nadsyłać można drogą mailową do 10 października 2016 roku.

Więcej informacji tutaj.