Rysunki z ksiąg użytecznych

Studenci ASP w Katowicach prezentują swoje prace w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jastrzębiu Zdroju.

Inspiracją dla wykonanych przez studentów ASP prac, prezentowanych na wystawie „Rysunki z ksiąg użytecznych”, są wiersze wybrane i tłumaczone przez Czesława Miłosza do tomu „Wypisy z ksiąg użytecznych”. Prace wykonane zostały w różnych technikach - od klasycznego ołówka po nowoczesne techniki cyfrowe. Przedstawione prace powstały pierwotnie na wystawę prezentowaną w ramach Festiwalu Conrada w Krakowie.

W wystawie udział biorą:
Julia Biegańska