A po wakacjach Akademia Weekendowa

Malarstwo, rysunek, grafika i projektowanie, a do tego historia sztuki, estetyka i filozofia. Skoro już wiemy jaki jest przepis na udany weekend jesienno-zimowy, to dodatkowo zdradzimy, że ruszają zapisy Akademii Weekendowej przy katowickiej ASP.

Akademia Weekendowa to cykl spotkań dla osób interesujących się sztuką, które jednak nie chcą zmieniać swojej pasji w zawód. Kto chce tworzyć w luksusowych warunkach jakie oferują pracownie katowickiej ASP i pod życzliwa opieka wykładowców uczelni, niech rezerwuje sobie miejsce.

Informacje organizacyjne Plan spotkań: 8, 9 października 22, 23 października 5, 6 listopada 19, 20 listopada 3, 4 grudnia 17, 18 grudnia 7, 8 stycnia Szczegółowy harmonogram zostanie przesłany uczestnikom we wrześniu.

Zapisy prowadzone są drogą mailową tkoloch@asp.katowice.pl do 20 września 2016 roku. Wpłaty za udział w zajęciach wnosimy do 20 września 2016 roku, po tym okresie stworzona zostanie ostateczna lista uczestników. Opłata za 14 zajęć w semestrze zimowym wynosi: 1400 złotych