Komunikacja publiczna czeka na grafiki

Dlaczego komunikacja miejska jest ważna i jak może być fajna! Jak zachowywać się w pojazdach komunikacji miejskiej? Co chcesz przekazać innym pasażerom tramwajów, autobusów, czekającym na przystankach?
Zaprojektuj dowolną grafikę i wygraj 8000 zł.

Przedmiotem Konkursu jest opracowanie serii projektów graficznych promujących KZK GOP, która ma na celu zwrócenie uwagi na pozytywne aspekty komunikacji miejskiej. Projekty mogą poruszać tematykę:
- ekologicznych aspektów komunikacji miejskiej
- zasad dobrych obyczajów wśród użytkowników komunikacji miejskiej i przystanków komunikacji
- pozytywnego wizerunku pracowników komunikacji miejskiej

Projekty będą używane w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej KZK GOP (np. w kalendarzu, na plakatach w punktach obsługi, w środkach komunikacji, na przystankach etc.)

Termin: 20 lipca 2016. Konkurs przeznaczony dla profesjonalnych projektantów, studiów graficznych oraz studentów kierunków projektowych.

Zwycięzca Konkursu otrzyma 8000 zł, a w ramach nagrody zostanie poproszony o przygotowanie pozostałych elementów serii graficznej – seria powinna składać się łącznie z 12 projektów graficznych.

Więcej na stronach STGU.

KZK GOP