Jedno światło - dwa konkursy

Smaki światła i Rytm światła - dwa konkursy adresowane do młodych projektantów i architektów.

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego we współpracy z Agencją SOMA – organizatorem Targów Światło oraz śląskimi pracowniami Goczołowie Architekci Studio Autorskie i Pracownią OVO Grąbczewscy Architekci zaprasza do udziału w kreatywnym konkursie „Rytm Światła – Miejsce dla sztuki w kulturach świata”.

Zadaniem konkursowym jest zaprezentowanie projektu z wymyślonym przez siebie „miejscem dla sztuki” w którym oświetlenie odgrywać będzie główną rolę przy jego kształtowaniu.

W konkursie "Smaki światła" trzeba zaprojektować element oświetlenia związanego ze spożywaniem posiłków. Może to być lampa, może to być detal związany z wystrojem stołu, naczyniami, sztućcami, może to być aranżacja świetlna całego pomieszczenia – kuchni, jadalni, restauracji, kawiarni, barze, terenu zewnętrznego.

Więcej tutaj.