Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Kalendarzy ZoomArt

Od 14 marca do 15 marca 2015, Galeria ASP w Katowicach Rondo Sztuki. I edycja prestiżowego Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy Zoom Art.

Program :

Sobota, 14 marca 2015 - Rondo Sztuki Katowice - wstęp z zaproszeniami

Niedziela, 15 marca 2015 - Rondo Sztuki Katowice - wystawa otwarta, wstęp wolny.

16:00 Przybycie gości i uczestników gali - tło muzyczne - muzyka na żywo.

16:45 Konferencja prasowa.

17:00 Powitanie zaproszonych gości i uczestników gali, prezentacja sponsorów oraz partnerów.

17:15 Ceremonia wręczania nagród Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy Zoom Art.

18:30 Kolacja, wieczór z muzyką na żywo, integracja biznesowa, koncert gwiazdy.

10:00 - 18:00 Festiwal Kalendarzy Zoom Art - wystawa, wstęp wolny

10:00 - 18:00 Wystawa towarzysząca - „Artyści w hołdzie ofiarom zamachów terrorystycznych” - wstęp wolny

Idea powstania

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach już nic nie jest w stanie wywołać zaskoczenia ani dostarczać nowych doznań... Tymczasem okazuje się jak bardzo zdumiewające i inspirujące mogą być niektóre połączenia.

Tu zaczyna się historia wyjątkowej kombinacji druku, grafiki, fotografii, ilustracji oraz siły przekazu...

W centralnym miejscu śląska w galerii Rondo Sztuki obok spodka w Katowicach powstaje wydarzenie o niepowtarzalnym charakterze, swobodnej atmosferze, łączące w sobie piękno w niejednej formie.

Z potrzeby doświadczania piękna powstał Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Kalendarzy Zoom Art.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nagradzamy laureatów w ośmiu kategoriach:

• Kalendarz wieloplanszowy,

• Kalendarz jednoplanszowy,

• Kalendarz trójdzielny,

• Kalendarz książkowy,

• Kalendarz charytatywny,

• Kalendarz inny/nietypowy,

• Najlepsza ilustracja,

• Najlepsza fotografia.

W każdej kategorii laureaci zostaną uhonorowani pierwszym, drugim i trzecim miejscem z nagrodami Zoom Art oraz wyróżnieniami.

Kto może brać udział w konkursie:

• zleceniodawcy kalendarzy

• wydawcy, agencje reklamowe, drukarnie

• graficy, fotografowie (jakikolwiek sposób uczestniczą w procesie powstawania kalendarza)

Jak i kiedy zgłaszać uczestnictwo?

Zapoznaj się z regulaminem, wypełnij formularz, dokonaj opłaty za uczestnictwo i przyślij do nas wraz z jednym egzemplarzem Twojego kalendarza. Konkurs jest otwarty i dotyczy każdego typu kalendarzy. Ilość zgłaszanych prac jest nieograniczona.

Termin nadsyłania prac upływa 26 lutego 2015 r.

Skorzystaj z okazji do zaprezentowania swoich umiejętności oraz do promowania swojej firmy. Informacja o zwycięzcach konkursu pojawi się na łamach specjalistycznych magazynów, zostanie rozpowszechniona w środowisku reklamy za pośrednictwem newslettera oraz przy wsparciu informacyjnym Patronów Medialnych. Wyniki konkursu opublikowane będą na stronach reklamowych.

www.zoom-art.pl