SPEED FASHION

Stwórz mini kolekcję inspirowaną Formułą 1

SPEED FASHION

Tworzysz autorską modę? Jesteś gotowy/a na gorący debiut i podbój rynku mody? Wybieg Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend czeka właśnie na Twoją kolekcję!

Wygraj konkurs dla młodych projektantów i pokaż się na najbardziej prestiżowej imprezie roku! Zaprojektuj kolekcję inspirowaną Formułą 1 i weź udział w konkursie.

Zapraszamy projektantów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Zwycięzca pokaże swoją kolekcję na wybiegu podczas Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend! Adrenalina, emocje, zawrotna prędkość, silniki pracujące na najwyższych obrotach, ryzyko, odwaga, sława, szampan, wiwatujące tłumy – poczuj atmosferę najbardziej prestiżowych wyścigów świata! Wykorzystaj szansę i przełóż sportowe emocje na swoją kolekcję.

Zasady konkursu: Wyślij do nas zgłoszenie zawierające prezentację kolekcji zainspirowanej Formułą 1. Zgłoszenie powinno zawierać rysunki żurnalowe co najmniej 3 sylwetki. Rysunki należy zapisać w formacie PDF. Prosimy też podać informację z jakich materiałów ma być wykonana kolekcja. Zgłoszenie prześlij w nieprzekraczalnym terminie od 23 stycznia do 31 marca 2015 roku, korzystając z formularza na tej stronie.

Jury: Anna Mucha, Kamila Szczawińska, Grażyna Olbrych, Marcin Różyc, Niels Kowollik, prezes zarządu Mercedes-Benz Poland.

Nagroda: Pod koniec marca jury wybierze jednego zwycięzcę konkursu, który zaprezentuje swoją kolekcję podczas Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend w Soho Factory. Zwycięzca otrzyma też wsparcie przy produkcji kolekcji na pokaz. Uwaga, do konkursu zapraszamy wyłącznie projektantów, którzy nie skończyli 26 lat!