KONKURS NA PLAKAT XV FESTIWALU TEATRU POLSKIEGO RADIA I TEATRU TELEWIZJI POLSKIEJ „DWA TEATRY – SOPOT 2015”

Plakat należy zaprojektować w formacie pionowym 680×980 mm + 3mm spadu z każdej strony. Do Konkursu każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie dwa projekty.

Katalog Nagród:
– Nagroda główna – 4000 zł brutto

Organizator konkursu:
Telewizja Polska S.A. w Warszawie Oddział Terenowy w Gdańsku

Uczestnictwo:
Konkurs jest skierowany do studentów i absolwentów artystycznych plastycznych szkół wyższych w całej Polsce.

Terminy:
(1) Termin zgłaszania prac – 15 marca 2015

(2) Rozstrzygnięcie konkursu – do 31 marca 2015

Opis:
Projekt plakatu musi uwzględniać możliwość przetwarzania i przystosowania go do innych materiałów promocyjnych Festiwalu, takich jak: katalog, program, citylight, zaproszenie, baner, identyfikator itp.

Prawa autorskie:
Telewizja Polska S.A. z autorem nagrodzonego projektu podpisze umowę o przeniesienie praw autorskich do projektu na kwotę 1000 zł brutto.

DEADLINE: 15.03.2015