Wydarzenia (zajawki artykułów)

Galeria Koszarowa 19 zaprasza na wernisaż. Spotykamy się w środę 22 lutego o 12.00.

Perpetuum mobile - Tomasz Winiarski - Czytaj całość

W środę 22 lutego o godzinie 12.00 w sali 007 budynku przy Koszarowej 19 rozpocznie się wykład otwarty Jiwone Lee. Wykład w języku polskim.

Koreańskie książki obrazkowe - wykład Jiwone Lee - Czytaj całość

Czy kilkuetapowy egzamin wstępny daje szansę zaprezentować swoje umiejętności? Jaka jest specyfika egzaminów na poszczególnych kierunkach? Jakie błędy najczęściej popełniają młodzi ludzie w czasie egzaminów wstępnych?

Bezpłatna konferencja dla nauczycieli - Czytaj całość

Na 44 Międzynarodowym Konkursie Rzeźby w Śniegu zespół Snow Art Poland, stworzony przez wykładowców ASP w Katowicach, zdobył czwartą nagrodę.

Snow Art Poland nagrodzony w Sapporo - Czytaj całość

Cykl „Versus” pokazuje zderzenie dwóch światów. Tego wykreowanego przez media i popkulturę, oraz tego realnego. W obu brutalność traktowana jest jak wabik, jednak w każdym charakteryzuje się ona odmiennymi cechami. Realne ofiary pozostają anonimowe, ich historie są mało komu znane. Okaleczenie ciała ma często charakter seksualny i ma upokorzyć ofiarę. Wernisaż: 17 lutego (piątek), godz. 18:00

VERSUS wystawa Malwiny Mosiejczuk w Rondzie Sztuki - Czytaj całość

Budowa własnego wizerunku to świadomy wybór stroju, koloru, właściwego prezentowania siebie, umiejętność wywierania pozytywnego wrażenia, poczucie własnej wartości wypływającej ze znajomości własnych zalet i wad. Prowadzenie: Ilona Duda.

Wizerunek - narzędzie budowania marki - Czytaj całość

W weekend 18-19 lutego katowickie Międzynarodowe Centrum Kongresowe zamieni się w świątynię dizajnu i architektury. To za sprawą największego w Polsce wydarzenia w branży projektowania – 4 Design Days. Imprezie towarzyszą targi niezależnego dizajnu SILESIA BAZAAR Dizajn, które odbywają się po raz trzeci.

SILESIA BAZAAR Dizajn vol.3 w ramach 4 Design Days – weekend z dizajnem w Katowickim MCK - Czytaj całość

Tworzy świetlne instalacje site-specific, projekty audiowizualne i kaligrafie ruchu. Działania te opierają się na eksploracji przestrzeni i możliwości jej percepcji. Od 14 lutego do 21 marca Pavel Korbička prezentuje swoje prace w Galerii Eksperymentu Intermedialnego ASP w Katowicach (Koszarowa 19). Wernisaż 14 lutego o 15.00.

Pavel Korbička - Space in the Space - Czytaj całość

Zobaczycie piękne meble i sprytne elementy wyposażenia wnętrz, ale również filmy, naczynia, produkty interaktywne i medyczne, materiały edukacyjne oraz infografiki. Dowiecie się między innymi jak zdrowiej jeść, zbudować dom z kostek słomy oraz pożegnacie wiele mitów dotyczących krwiodawstwa.

Design jest dla Ciebie — do zobaczenia w MCK w Katowicach - Czytaj całość

Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego, Akademia Sztuk Pięknych oraz Uniwersytet Śląski – Wydział Pedagogiki i Psychologii mają zaszczyt zaprosić do udziału w I Dniach Katowickiej Arteterapii i Muzykoterapii Kolor i dźwięk w działaniach terapeutycznych, które odbędą się 24 lutego 2017 r. w Bibliotece Śląskiej (Plac Rady Europy 1, Katowice).

I Dnii Arteterapii i Muzykoterapii w Katowicach - Czytaj całość

Paginacja